IHLP5050FDER3R3MA1
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IHLP5050FDER3R3MA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. IHLP5050FDER3R3MA1
Manufacturer Vishay
Description Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 18A 0.0068Ohm DCR 5050 Automotive T/R