44-CBSFN-1.25X7.75
Buy 44-CBSFN-1.25X7.75 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 44-CBSFN-1.25X7.75
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 44-CBSFN-1.25X7.75--44S432--CIRC
Data sheet
Width - Overall:1.250" (31.75mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:7.750" (196.85mm)
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 7.750" (196.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole