44-CBSFN-1.0X2.5X0.4
Buy 44-CBSFN-1.0X2.5X0.4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 44-CBSFN-1.0X2.5X0.4
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 44-CBSFN-1.0X2.5X0.4--44S411--CI
Data sheet
Width - Overall:1.000" (25.40mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole