44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Buy 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75--44S317--C
Data sheet
Width - Overall:2.000" (50.80mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Height - Overall:0.750" (19.05mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole