44-CBSFN-3.5X4.0X0.4
Buy 44-CBSFN-3.5X4.0X0.4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 44-CBSFN-3.5X4.0X0.4
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 44-CBSFN-3.5X4.0X0.4--44S433--CI
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Width - Overall:3.500" (88.90mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole