24-CBSF-2.0X6.0X0.2
Buy 24-CBSF-2.0X6.0X0.2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 24-CBSF-2.0X6.0X0.2
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 24-CBSF-2.0X6.0X0.2--24S538--CIR
(In US Dollars)
20 pcs
Data sheet
Width - Overall:2.000" (50.80mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole