24-CBSF-3.0X3.5X0.2
Buy 24-CBSF-3.0X3.5X0.2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 24-CBSF-3.0X3.5X0.2
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 24-CBSF-3.0X3.5X0.2--24S201--CIR
(In US Dollars)
40 pcs
Data sheet
Width - Overall:3.000" (76.20mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole