24-CBSF-2.0X5.0X0.4
Buy 24-CBSF-2.0X5.0X0.4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 24-CBSF-2.0X5.0X0.4
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 24-CBSF-2.0X5.0X0.40--24S539--CI
(In US Dollars)
20 pcs
Data sheet
Width - Overall:2.000" (50.80mm)
Series:20-CBS
Other Names:24-CBSF-2.0X5.0X0.40
24-CBSF-2.0X5.0X0.40-ND
Mounting Type:Through Hole
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole