BZG03C33
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BZG03C33 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BZG03C33
Manufacturer Vishay
Description Diode Zener Single 33V 15Ohm 1250mW SMD 2-Pin DO-214AC T/R