VDRS14T275ASE
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VDRS14T275ASE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. VDRS14T275ASE
Manufacturer Vishay
Description Var MOV 275VAC/350VDC 4500A 430V Radial Ammo Pack