S220K25SL0P63K5R
Electro-Films (EFI) / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S220K25SL0P63K5R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S220K25SL0P63K5R
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 22PF 2KV SL RADIAL
(In US Dollars)
20000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:2000V (2kV)
Tolerance:±10%
Thickness (Max):-
Temperature Coefficient:SL
Size / Dimension:-
Series:S
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:Radial, Disc
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Manufacturer Standard Lead Time:34 Weeks
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Failure Rate:-
Detailed Description:22pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Capacitance:22pF