S220J43SL0U83L7R
Electro-Films (EFI) / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S220J43SL0U83L7R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S220J43SL0U83L7R
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 22PF 6KV SL RADIAL
(In US Dollars)
10000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:6000V (6kV)
Tolerance:±5%
Thickness (Max):-
Temperature Coefficient:SL
Size / Dimension:-
Series:S
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:Radial, Disc
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):-
Features:-
Failure Rate:-
Detailed Description:22pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Capacitance:22pF