MAPD-011026
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011026 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011026 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MAPD-011026 |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | POWER DIVIDER 3-WAY 5-300MHZ |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.489 | |||||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Other Names: | 1465-1719-2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 5.2dB |
| Frequency: | 5MHz ~ 300MHz |
| Detailed Description: | RF Power Divider 5MHz ~ 300MHz 8-SMD, No Lead |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MAPD-011026, use the request quote form to request MAPD-011026 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAPD-011026.The price and lead time for MAPD-011026 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MAPD-011026.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

