MAPD-011035
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011035 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011035 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MAPD-011035 |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | 2 WAY POWER DIVIDER |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.48 | $1.98 | $1.609 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $1.568 | $1.526 | $1.485 | |||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm) |
| Series: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Other Names: | 1465-1803-1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 1.9dB |
| Frequency: | 5MHz ~ 1.2GHz |
| Detailed Description: | RF Power Divider 5MHz ~ 1.2GHz 6-SMD, No Lead |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MAPD-011035, use the request quote form to request MAPD-011035 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAPD-011035.The price and lead time for MAPD-011035 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MAPD-011035.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

