MAPD-011007
MA-COM
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011007 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAPD-011007 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MAPD-011007 |
|---|---|
| Manufacturer | MA-COM |
| Description | Rf Pwr Divider 5MHZ-2.15GHZ 6SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.164 | $2.856 | $2.576 | $2.52 | ||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Other Names: | 1465-1721-2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 1.5dB |
| Frequency: | 5MHz ~ 2.15GHz |
| Detailed Description: | RF Power Divider 5MHz ~ 2.15GHz 6-SMD, No Lead |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MAPD-011007, use the request quote form to request MAPD-011007 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAPD-011007.The price and lead time for MAPD-011007 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MAPD-011007.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

