ILAS1206ER600V
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ILAS1206ER600V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ILAS1206ER600V
Manufacturer Dale / Vishay
Description FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
(In US Dollars)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series:ILAS-1206
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Number of Lines:4
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency:60 Ohms @ 100MHz
Height (Max):0.039" (1.00mm)
Filter Type:Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max):250 mOhm
Current Rating (Max):400mA