ILAS1206ER102V
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ILAS1206ER102V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ILAS1206ER102V
Manufacturer Vishay Dale
Description FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
(In US Dollars)
65535 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series:ILAS-1206
RoHS Status:Tape & Reel (TR)
Ratings:-
Polarization:1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Manufacturer Part Number:ILAS1206ER102V
Inductance @ Frequency:1 kOhm @ 100MHz
Height (Max):0.039" (1.00mm)
Fuse:Signal Line
Filter Order:750 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max):150mA