HGTD7N60C3S
onsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HGTD7N60C3S with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HGTD7N60C3S
Manufacturer onsemi
Description Trans IGBT Chip N-CH 600V 14A 60000mW 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R / IGBT 600V 14A 60W TO252AA