BZM55C6V8
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BZM55C6V8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BZM55C6V8
Manufacturer Vishay
Description BZM55 Series 6.8 V 200 mA 500 mW Small Signal Zener Diode MicroMELF