72V271LA10PF8
Buy 72V271LA10PF8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V271LA10PF8
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SS 16384X18 10NS 64QFP
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:64-TQFP (14x14)
Series:72V
Retransmit Capability:Yes
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:64-LQFP
Other Names:IDT72V271LA10PF8
IDT72V271LA10PF8-ND
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:100MHz
Current - Supply (Max):55mA