72V271LA10TF
Buy 72V271LA10TF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V271LA10TF
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SS 16384X18 10NS 64QFP
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:64-TQFP (10x10)
Series:72V
Package / Case:64-LQFP
Other Names:IDT72V271LA10TF
IDT72V271LA10TF-ND
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:100MHz
Current - Supply (Max):55mA