72V265LA15TFGI
Buy 72V265LA15TFGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V265LA15TFGI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP
(In US Dollars)
80 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:64-TQFP (10x10)
Series:72V
Retransmit Capability:Yes
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tray
Package / Case:64-LQFP
Other Names:IDT72V265LA15TFGI
IDT72V265LA15TFGI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:288K (16K x 18)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Function:Synchronous
FWFT Support:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:66.7MHz
Current - Supply (Max):55mA