14R-CBSF-2.0X2.25X0.13
Buy 14R-CBSF-2.0X2.25X0.13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 14R-CBSF-2.0X2.25X0.13
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 14R-CBSF-2.0X2.25X0.13--14R275--
(In US Dollars)
50 pcs
Data sheet
Width - Overall:2.000" (50.80mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole