14R-CBSF-1.75X3.25X0.13
Buy 14R-CBSF-1.75X3.25X0.13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 14R-CBSF-1.75X3.25X0.13
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 14R-CBSF-1.75X3.25X0.13--14R324-
(In US Dollars)
40 pcs
Data sheet
Width - Overall:1.750" (44.45mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole