14R-CBSFP-1.25X1.5X0.13
Buy 14R-CBSFP-1.25X1.5X0.13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 14R-CBSFP-1.25X1.5X0.13
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 14R-CBSFP-1.25X1.5X0.13--14R315-
(In US Dollars)
20 pcs
Data sheet
Width - Overall:1.250" (31.75mm)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length - Overall:1.500" (38.10mm)
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole