ZNBG2000X10TC
Diodes Incorporated
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZNBG2000X10TC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZNBG2000X10TC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZNBG2000X10TC |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Inc. |
| Description | FET Bias Controller 10-Pin MSOP T/R FET Bias Controller 10-Pin MSOP T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.622 | $0.562 | $0.507 | $0.496 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5 V ~ 12 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 10-MSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Bias Controller PMIC 10-MSOP |
| Current - Supply: | 24mA |
| Base Part Number: | ZNBG2000 |
| Applications: | Bias Controller |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZNBG2000X10TC, use the request quote form to request ZNBG2000X10TC pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZNBG2000X10TC.The price and lead time for ZNBG2000X10TC depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZNBG2000X10TC.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


