ZNBG2000X10TA
Diodes Incorporated
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZNBG2000X10TA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZNBG2000X10TA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZNBG2000X10TA |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Description | IC CTRLR BIAS FET 2STAGE 10-MSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5 V ~ 12 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 10-MSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Other Names: | ZNBG2000X10TR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Bias Controller PMIC 10-MSOP |
| Current - Supply: | 24mA |
| Base Part Number: | ZNBG2000 |
| Applications: | Bias Controller |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZNBG2000X10TA, use the request quote form to request ZNBG2000X10TA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZNBG2000X10TA.The price and lead time for ZNBG2000X10TA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZNBG2000X10TA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


