ZMOT1AHH0F0AG
Zilog
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT1AHH0F0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT1AHH0F0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMOT1AHH0F0AG |
|---|---|
| Manufacturer | Zilog |
| Description | ZMOTION NICERA RE200B 20SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Internal |
| Series: | ZMOTION® |
| Sensor Type: | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance: | 1181" (30m) 98.4' |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | Digital |
| Other Names: | 269-4826 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Sensor RE200B-P, Lens VB 1.2 GI V1, MCU |
| Detection Pattern: | Long |
| Detailed Description: | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 1181" (30m) 98.4' Sensor RE200B-P, Lens VB 1.2 GI V1, MCU 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMOT1AHH0F0AG, use the request quote form to request ZMOT1AHH0F0AG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMOT1AHH0F0AG.The price and lead time for ZMOT1AHH0F0AG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMOT1AHH0F0AG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

