ZMOT0BSB1C0AG
Zilog
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB1C0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB1C0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMOT0BSB1C0AG |
|---|---|
| Manufacturer | Zilog |
| Description | ZMOTION BUNDLE W/NICERA 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | External |
| Series: | ZMOTION® |
| Sensor Type: | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance: | 10m |
| Package / Case: | - |
| Output Type: | Digital |
| Other Names: | 269-1049 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Motion Sensing |
| Detection Pattern: | - |
| Detailed Description: | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 10m Motion Sensing |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMOT0BSB1C0AG, use the request quote form to request ZMOT0BSB1C0AG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMOT0BSB1C0AG.The price and lead time for ZMOT0BSB1C0AG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMOT0BSB1C0AG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

