ZMOT0BSB1A0AG
Zilog
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB1A0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB1A0AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMOT0BSB1A0AG |
|---|---|
| Manufacturer | Zilog |
| Description | ZMOTION BUNDLE W/NICERA 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | External |
| Series: | ZMOTION® |
| Sensor Type: | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance: | 2.25m Radius, 2m Height |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Digital |
| Other Names: | 269-4819 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Sensor RE200B-P, Lens NCL-9(26), MCU |
| Detection Pattern: | - |
| Detailed Description: | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 2.25m Radius, 2m Height Sensor RE200B-P, Lens NCL-9(26), MCU 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMOT0BSB1A0AG, use the request quote form to request ZMOT0BSB1A0AG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMOT0BSB1A0AG.The price and lead time for ZMOT0BSB1A0AG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMOT0BSB1A0AG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

