ZMOT0BSB0A0BG
Zilog
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB0A0BG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BSB0A0BG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMOT0BSB0A0BG |
|---|---|
| Manufacturer | Zilog |
| Description | ZMOTION BUNDLE W/NICERA 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | External |
| Series: | ZMOTION® |
| Sensor Type: | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance: | 25m |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Digital |
| Other Names: | 269-4812 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Sensor SDA02-54-P, Lens AA 0.9 GI T1, MCU |
| Detection Pattern: | - |
| Detailed Description: | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 25m Sensor SDA02-54-P, Lens AA 0.9 GI T1, MCU 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMOT0BSB0A0BG, use the request quote form to request ZMOT0BSB0A0BG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMOT0BSB0A0BG.The price and lead time for ZMOT0BSB0A0BG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMOT0BSB0A0BG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

