ZMOT0BHH1A0CG
Zilog
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BHH1A0CG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMOT0BHH1A0CG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMOT0BHH1A0CG |
|---|---|
| Manufacturer | Zilog |
| Description | ZMOTION BUNDLE 4KB FLASH 20-SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | External |
| Series: | ZMOTION® |
| Sensor Type: | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance: | 2.25m Radius, 2m Height |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | Digital |
| Other Names: | 269-4856 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Low Power |
| Detection Pattern: | - |
| Detailed Description: | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 2.25m Radius, 2m Height Low Power 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMOT0BHH1A0CG, use the request quote form to request ZMOT0BHH1A0CG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMOT0BHH1A0CG.The price and lead time for ZMOT0BHH1A0CG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMOT0BHH1A0CG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


