TXETADSANF-33.600000
Taitien
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TXETADSANF-33.600000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TXETADSANF-33.600000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TXETADSANF-33.600000 |
|---|---|
| Manufacturer | Taitien |
| Description | OSC TCXO 33.6000MHZ CLP SW SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.47 | $1.415 | $1.361 | |||
Specifications
Data sheet
| Type: | TCXO |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Shell Style: | 2.8 V ~ 3.3 V |
| Series: | TX |
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
| Ratings: | - |
| Polarization: | 4-SMD, No Lead |
| Output: | - |
| Other Names: | 1664-1261-2 |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | TXETADSANF-33.600000 |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Tolerance: | ±500ppb |
| Frequency - Output 1: | - |
| Frequency: | 33.6MHz |
| Expanded Description: | 33.6MHz Clipped Sine Wave TCXO Oscillator Surface Mount 2.8 V ~ 3.3 V 2.5mA |
| Description: | OSC TCXO 33.6000MHZ CLP SW SMD |
| Current - Supply (Max): | Clipped Sine Wave |
| Current - Supply (Disable) (Max): | 2.5mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TXETADSANF-33.600000, use the request quote form to request TXETADSANF-33.600000 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TXETADSANF-33.600000.The price and lead time for TXETADSANF-33.600000 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TXETADSANF-33.600000.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
