TISP3180H3SL
Buy TISP3180H3SL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TISP3180H3SL
Manufacturer Bourns, Inc.
Description SURGE SUPP 145V BIDIR 3-SL
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Data sheet
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:145V
Voltage - Breakover:180V
Current - Peak Pulse (8/20µs):300A
Current - Peak Pulse (10/1000µs):100A
Current - Hold (Ih):150mA
Capacitance:74pF