TISP3180F3DR
Buy TISP3180F3DR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TISP3180F3DR
Manufacturer Bourns, Inc.
Description SURGE SUPP 145V BIDIR 8-SOIC
Data sheet
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:145V
Voltage - Breakover:180V
Series:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Number of Elements:2
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (8/20µs):120A
Current - Peak Pulse (10/1000µs):35A
Current - Hold (Ih):150mA
Capacitance:50pF