T10C250JF
Buy T10C250JF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. T10C250JF
Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description THYRISTOR TVS 250V 250A 3PIN RDL
Data sheet
Voltage - On State:4V
Voltage - Off State:250V
Voltage - Breakover:-
Current - Peak Pulse (8/20µs):250A
Current - Peak Pulse (10/1000µs):100A