SL3S1213FUF,003
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1213FUF,003 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1213FUF,003 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL3S1213FUF,003 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC UCODE G2XL UNCASED FOIL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 240000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.052 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.8V |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | Die |
| Standards: | EPC |
| Series: | U-Code |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | Die |
| Other Names: | 935290562003 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Frequency: | 840MHz ~ 960MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 840MHz ~ 960MHz EPC 1.8V Die |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL3S1213FUF,003, use the request quote form to request SL3S1213FUF,003 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL3S1213FUF,003.The price and lead time for SL3S1213FUF,003 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL3S1213FUF,003.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
