SL3S1204FUD/HA1Z
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1204FUD/HA1Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1204FUD/HA1Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL3S1204FUD/HA1Z |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | UCODE 7 |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 126524 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.027 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | Wafer |
| Standards: | EPC |
| Series: | U-Code |
| Package / Case: | Die |
| Other Names: | 935331288003 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Interface: | - |
| Frequency: | 860MHz ~ 960MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 860MHz ~ 960MHz EPC Die |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL3S1204FUD/HA1Z, use the request quote form to request SL3S1204FUD/HA1Z pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL3S1204FUD/HA1Z.The price and lead time for SL3S1204FUD/HA1Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL3S1204FUD/HA1Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
