SL3S1204FUD/BGZ
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1204FUD/BGZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S1204FUD/BGZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL3S1204FUD/BGZ |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors |
| Description | CoC and 2-years warranty / RFQ for pricing |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.16 | $0.13 | $0.13 | $0.13 | $0.13 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | Wafer |
| Standards: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | Die |
| Other Names: | 935299932003 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Frequency: | 840MHz ~ 960MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 840MHz ~ 960MHz Die |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL3S1204FUD/BGZ, use the request quote form to request SL3S1204FUD/BGZ pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL3S1204FUD/BGZ.The price and lead time for SL3S1204FUD/BGZ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL3S1204FUD/BGZ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
