SI-B8U341550WW
Buy SI-B8U341550WW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SI-B8U341550WW
Manufacturer Samsung Semiconductor
Description LED MOD 3500K 4370LM 80CRI
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.7V
Viewing Angle:115°
Type:LED Module
Temperature - Test:60°C
Size / Dimension:550.00mm L x 18.00mm W
Series:LT-F552A
Packaging:Tray
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:131 lm/W
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:Flat
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:5.20mm
Flux @ Current/Temperature - Test:4370 lm (Typ)
Features:With Connector
Current - Test:1.35A