SI-B8U341560WW
Samsung Semiconductor
SI-B8U341560WW
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI-B8U341560WW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SI-B8U341560WW
Manufacturer Samsung Semiconductor
Description LED 3500K 80CRI LM561B
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 616 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.7V
Viewing Angle:115°
Type:LED Module
Temperature - Test:-
Size / Dimension:560.00mm L x 18.00mm W
Series:LT-F562A
Packaging:Tray
Other Names:1510-1132
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:131 lm/W
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:Flat
Height:5.20mm
Flux @ Current/Temperature - Test:4370 lm (Typ)
Features:With Connector
Current - Test:1.35A