SDQ25-R47-R
Bussmann (Eaton)
SDQ25-R47-R
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SDQ25-R47-R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SDQ25-R47-R
Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description INDUCT ARRAY 2 COIL 392NH SMD
Data sheet
Tolerance:±30%
Size / Dimension:0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Package / Case:Nonstandard
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Inductance - Connected In Series:1.57µH
Inductance - Connected In Parallel:392nH
Height:0.098" (2.50mm)
Detailed Description:Shielded 2 Coil Inductor Array 1.57µH Inductance - Connected in Series 392nH Inductance - Connected in Parallel 18.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.71A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Series:72.5 mOhm
DC Resistance (DCR) - Parallel:18.1 mOhm
Current Saturation - Series:3.21A
Current Saturation - Parallel:6.43A
Current Rating - Series:1.86A
Current Rating - Parallel:3.71A