S100J33SL0R63K7R
Buy S100J33SL0R63K7R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S100J33SL0R63K7R
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL
(In US Dollars)
10000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:3000V (3kV)
Tolerance:±5%
Thickness (Max):-
Temperature Coefficient:SL
Size / Dimension:-
Package / Case:Radial, Disc
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):-
Features:-
Failure Rate:-
Detailed Description:10pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Capacitance:10pF