RVXP4-280-SM-076832
RayVio
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RVXP4-280-SM-076832 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy RVXP4-280-SM-076832 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | RVXP4-280-SM-076832 |
|---|---|
| Manufacturer | RayVio |
| Description | EMITTER UV 280NM 200MA 60MW SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 15 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $242.06 | $236.60 | ||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | 280nm |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 26V |
| Viewing Angle: | 120° |
| Type: | Ultraviolet (UV) |
| Series: | XP |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Other Names: | 1807-1014 |
| Orientation: | Top View |
| Operating Temperature: | 80°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Detailed Description: | Ultraviolet (UV) Emitter 280nm 26V 200mA 120° 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 200mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply RVXP4-280-SM-076832, use the request quote form to request RVXP4-280-SM-076832 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number RVXP4-280-SM-076832.The price and lead time for RVXP4-280-SM-076832 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# RVXP4-280-SM-076832.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
