QR/P4-40S-C(02)
Buy QR/P4-40S-C(02) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. QR/P4-40S-C(02)
Manufacturer Hirose
Description CONN SOCKET HOUSING 40 POS
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Series:QR/P4
Pitch:0.100" (2.54mm)
Packaging:Bulk
Other Names:221-0212-6-02
Number of Rows:2
Number of Positions:40
Features:Mating Guide
Detailed Description:40 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel