OVQ12S30WW7
Optek Technology / TT Electronics
OVQ12S30WW7
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OVQ12S30WW7 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OVQ12S30WW7
Manufacturer Optek Technology / TT Electronics
Description LED LT STRIP FLEX 12V WHT 3300K
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:-
Type:LED Engine
Temperature - Test:-
Size / Dimension:500.00mm L x 8.00mm W
Series:-
Packaging:Cut Tape (CT)
Other Names:365-1505-1
Height:2.29mm
Flux @ Current/Temperature - Test:-
Features:-
Current - Test:133mA
Current - Max:133mA