OPT8241NBNL
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8241NBNL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8241NBNL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | OPT8241NBNL |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | OPT8241NBNL |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 2400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $34.03 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Type: | 3D Time of Flight |
| Supplier Device Package: | 78-COG (7.86x8.76) |
| Series: | - |
| Pixel Size: | - |
| Package / Case: | 78-WFBGA |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Frames per Second: | 150 |
| Detailed Description: | 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (7.86x8.76) |
| Active Pixel Array: | 320H x 240V |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply OPT8241NBNL, use the request quote form to request OPT8241NBNL pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OPT8241NBNL.The price and lead time for OPT8241NBNL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OPT8241NBNL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

