OPT8320NBP
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8320NBP with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8320NBP with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | OPT8320NBP |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC IMAGE SENSOR TOF 3D 56COG |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 300 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $34.948 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Breakdown: | 56-COG (8.07x5.36) |
|---|---|
| Type: | 3D Time of Flight |
| Shell Style: | 1.7 V ~ 3.6 V |
| Series: | - |
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
| Polarization: | 56-VFBGA |
| Other Names: | 296-43355-2 OPT8320NBP-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Must Operate: | 80H x 60V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Part Number: | OPT8320NBP |
| Lens Diameter: | 1000 |
| Expanded Description: | 3D Time of Flight Image Sensor 80H x 60V 30µm x 30µm 56-COG (8.07x5.36) |
| Description: | IC IMAGE SENSOR TOF 3D 56COG |
| Active Pixel Array: | 30µm x 30µm |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply OPT8320NBP, use the request quote form to request OPT8320NBP pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OPT8320NBP.The price and lead time for OPT8320NBP depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OPT8320NBP.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

