NB7V32MMNG
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NB7V32MMNG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NB7V32MMNG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NB7V32MMNG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC CLOCK DIVIDER 1.8/2.5V 16-QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 123 pcs | 615 pcs | 1107 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $10.50 | $9.65 | $8.15 | $7.25 | $6.65 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.71 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Clock Divider |
| Supplier Device Package: | 16-QFN (3x3) |
| Series: | GigaComm™ |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | No |
| Output: | CML |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Frequency - Max: | 10GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | NB7V32M |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NB7V32MMNG, use the request quote form to request NB7V32MMNG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NB7V32MMNG.The price and lead time for NB7V32MMNG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NB7V32MMNG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
