NB7V52MMNHTBG
onsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NB7V52MMNHTBG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NB7V52MMNHTBG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NB7V52MMNHTBG |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Description | NB7V52MMNHTBG D Type Flip Flop IC; CML; Maximum 3 V; 16-Pin QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $18.156 | $16.389 | $14.782 | $14.461 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.71 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Negative Edge |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Differential |
| Other Names: | NB7V52MMNHTBG-ND NB7V52MMNHTBGOSTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 0.35ns @ 2.625V, 1GHz |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 110mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 12GHz |
| Base Part Number: | NB7V52M |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NB7V52MMNHTBG, use the request quote form to request NB7V52MMNHTBG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NB7V52MMNHTBG.The price and lead time for NB7V52MMNHTBG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NB7V52MMNHTBG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
